CK MARKET

+420 777 037 702
info@ckmarket.cz
Vaše dovolená - naše starost
Vaše dovolená - naše starost
Vaše dovolená - naše starost
Vaše dovolená - naše starost

Seychely – turistika a koupání v ráji

Termín:03.05. (St) - 13.05. (So) 2023

změnit termín

Délka pobytu:11 dní, 10 nocí

ID hotelu:971608

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 62 800 Kč

Program

1.–2. den


Letecky Praha – Mahé (Seychely); prohlídka nejmenšího hlavního města světa Viktorie: zachovalá koloniální architektura, katolická katedrála, mešity i hinduistický chrám s typickou jihoindickou malovanou gópurou; botanická zahrada; trajekt z ostrova Mahé na ostrov Praslin.
3. den


Výlet na nejkrásnější pláže světa Anse Georgette a Anse Lazio– možnost šnorchlování přímo z pláže, cesta mezi plážemi představuje přibližně hodinovou procházku.
4. den


Fakultativní celodenní výlet na ostrov La Diguevyjížďka na kolechdo malebných zátok s jadeitovými vodami s nádhernými a mnohdy opuštěnými plážemi; možnost šnorchlování přímo z některých pláží.
5. den


Přibližně tříhodinová túra přes přírodní rezervaci Fond Ferdinand, cestou slavné endemické palmy lodoicey seychelské neboli „Coco de Mer“, které mají největší semena na světě; volné odpoledne.
6. den


Bohatý fakultativní program dle vlastního výběru: 1) přírodní rezervace Vallée de Mai  s endemickou palmou lodoiceou seychelskou a černými papoušky; 2) tzv. "COMBO" – celodenní lodní výlet na 2 ostrovy včetně grilování na pláži: ostrov Cousin, který je celý přísně chráněnou přírodní rezervací s nepřeberným množstvím ptactva a ještěrek, hnízdiště karet obrovských od září do února; ostrov Curieuse s chovnou stanicí suchozemských želv obrovských a s rozsáhlými mangrovými lesy (možná túra na 1–2h).
7. den


Trajekt z ostrova Praslin na ostrov Mahé – výstup na kopec Copolia (asi 2 h), z něhož je krásný výhled na Viktorii, okolní ostrovy a mořský NP; odpoledne fakultativně procházka na opuštěnou pláž Anse Major (asi 2 h) – koupání a možnost šnorchlování přímo z pláže.
8. den


Celodenní fakultativní výlet do mořského NP Ste. Anne na lodi s proskleným dnem – několik zastávek na šnorchlování, krmení ryb a u ostrovů, možnost procházek po opuštěných nekonečných plážích, oběd formou barbecue na jedné z krásných pláží.
9. den


Turistika v NP Morne Seychelles – výstup na Morne Blanc (asi 2 h) tropickým pralesem s vyhlídkou na okolní ostrovy, které uvidíte jako na dlani; návštěva čajové plantáže a procházka porostem masožravých láčkovek; odpoledne koupání na krásných plážích na SZ ostrova, patřících pod mořský NP Port Launay.
10.–11. den


Odpočinek, relaxace; letecky zpět do Prahy.Stravování - snídaně
snídaně
Cena zahrnuje
průvodce
letenka vč. všech poplatků Praha–Seychely–Praha
transfery do/z hotelů
doprava pronajatým autobusem při základním programu
2x trajekt
8x hotel/penzion **/*** se snídaní (2lůžk. pokoje s přílušenstvím)
informační materiály
Cena nezahrnuje
což je v přepočtu asi 230 Kč/os.) tzv. "COMBO" – kombinace celodenního výletu lodí z ostrova Praslin na 2 okolní ostrovy: Cousin – přísně střežená "ptačí rezervace" a Curieuse – asi 140 EUR/os. (vč…
jednolůžkový pokoj povinný – 12100 Kč
rovnou z hotelové pláže pronajatou lodí) – cena asi 65 EUR/os. (včetně vypůjčení kola na ostrově La Digue) vstup do NP Vallé de Mai (asi 28 EUR/os. + MHD asi 2 EUR/os.) vstup do rezervace Fond Fe…
celodenní výlet na ostrov La Digue (z ostrova Praslin
Vstupní zdravotní formulář HTA – 450 Kč
celodenní výlet lodí s proskleným dnem do mořského NP – zastávky na šnorchlování – asi 80 EUR /os. (včetně BBQ oběda na pláži a nealko nápojů)
jednolůžkový pokoj povinný – 11500 Kč

Seychely – turistika a koupání v ráji

destinace: Seychely, Poznávací zájezdy - Seychely, Seychely

termín:03.05. (St) - 13.05. (So) 2023 (11 dní, 10 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Seychely – turistika a koupání v ráji
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Adventura s.r.o. IČO: 44264704
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...